دارالترجمه ایتالیایی - ترجمه رسمی ایتالیایی

فهرست مطالب

زیبایی و شگفتی ایتالیا بر هیچ‌کس پوشیده نیست! این زیبایی شگفت‌انگیز، سالیانه، گردشگران بسیاری را به سوی این کشور می‌کشاند.

علاوه بر این، ایتالیا، به دلیل ویژگی‌های منحصربه فردش، سالیانه، دانشجویان و مهاجران بسیاری را به سوی خود جذب می‌کند. فرقی نمی‌کند چه هدفی از سفر به ایتالیا داشته باشید، در هر صورت، باید مدارک تان را به ترجمه رسمی زبان ایتالیایی بسپارید.

بالطبع، در این مسیر، به دنبال بهترین دارالترجمه رسمی ایتالیایی می‌گردید تا کارتان را مترجم رسمی زبان ایتالیایی بسپارید. انتخاب دارالترجمه اهمیت بسیار زیادی دارد، چرا که گاهی، یک بی‌دقتی در ترجمه رسمی می‌تواند مانع از خروج شما شود و در نتیجه، همۀ برنامه‌های‌تان را بر هم بزند. با ارائه‌ی ترجمه‌ای دقیق و سریع، بار سنگینی را از دوش‌تان برمی‌‌دارد.

در ارائۀ خدمات ترجمه رسمی ایتالیایی، علاوه بر سرعت و کیفیت کار شما، به راحتی‌تان نیز فکر می‌کند. آنچه گفتیم فقط بخشی از خدمات ترجمه ایتالیایی است.

ایتالیا دارالترجمه ایتالیایی انگلیسی ۹۷۳

در این مطلب، هر آنچه باید در مورد دارالترجمه رسمی ایتالیایی و هزینه ترجمه رسمی ایتالیایی بدانید برای‌تان خواهیم گفت. با ما همراه باشید.

خدمات ترجمه رسمی ایتالیایی

برای تحصیل در ایتالیا، مهاجرت به ایتالیا یا گردش در این کشور، گذرتان به دارالترجمه ایتالیایی خواهد افتاد. اگر در انتخاب دارالترجمه ایتالیایی رسمی دقت کنید، نگرانی‌ها و حتی، دردسرهای‌تان، تا حد زیادی، کاهش پیدا خواهد کرد. در واقع، با یافتن دارالترجمه‌ معتبر و سپردن ترجمه مدارک‌تان به آن، بخش مهمی از راه را پیموده‌اید.

ما با همکاری مجرب‌ترین مترجمین رسمی زبان ایتالیایی، خدمات ترجمه رسمی ایتالیایی را ارائه می‌دهد.

 

دارالترجمه رسمی ۹۷۳ ترجمه رسمی اسناد و مدارک شما را با بالاترین کیفیت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما تحویل می‌دهد.

می‌توانید ترجمه رسمی کارهای زیر را به ما بسپارید:

 • ترجمه مدارک تحصیلی
 • ترجمه اسناد شخصی
 • ترجمه جواز اشتغال به کار
 • ترجمه اسناد مالیکت
 • ترجمه مدارک و اسناد شرکتی
 • ترجمه رسمی اسناد مربوط به معاملات
 • ترجمه برگ آزمایش پزشکی

و ترجمۀ هر گونه مدرکی که نیاز به ترجمه رسمی دارد.

در ادامه، از جزئیات ارائه خدمات ترجمه رسمی ایتالیایی در دارالترجمه رسمی ۹۷۳ برای‌تان خواهیم گفت.

ارائه خدمات ترجمه رسمی آنلاین

دارالترجمۀ ۹۷۳ خدمات آنلاین ترجمه رسمی را ارائه می‌دهد و بدین ترتیب، نگرانی‌های‌تان را برطرف می‌کند. اما خدمات آنلاین ترجمه رسمی چه کمکی به رفع نگرانی می‌کند؟

 • شما مدارک‌تان را به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری در وب‌سایت ما ثبت می‌کنید.
 • کارشناسان‌ ما مدارک‌تان را بررسی می‌کنند و در صورتی که مدارک‌تان نقصی داشته باشد، آن را به شما اطلاع می‌دهند. علاوه بر این، به شما می‌گویند که آیا مدارک مورد نظر شما قابلیت ترجمه رسمی را دارد یا خیر.
 • پس از ثبت و تایید مدارک، کارتان به دست مترجم می‌رسد و شما از آغاز روند ترجمه آگاه می‌شوید.
 • پس از آنکه مترجم رسمی قوه قضایه ترجمه شما را انجام داد، ترجمه اولیه به دست‌تان می‌رسد تا پیش از تائید نهایی، از درستی‌اش مطمئن شوید و خیال‌تان راحت شود.
 • پس از آن‌که ترجمه را تایید کردید، ترجمه‌تان برای دریافت تاییدات دادگستری، امور خارجه و مهر نوتاری پابلیک، اقدام خواهیم کرد. در این مرحله از کار نیز، در جریان دریافت تک تک این تاییدات قرار خواهید گرفت.
 • پس از اتمام کار و دریافت تاییدات لازم، خبر آماده شدن کارتان را به شما خواهیم داد.
 

به طور خلاصه، پس از ثبت سفارش، در جریان جزئیات کار و تک تک مراحل انجام ترجمه و اخذ تاییدات آن قرار خواهید گرفت.

برای ثبت سفارش ترجمه رسمی، کافی‌ست به وب‌سایت ما مراجعه کنید.

پست و پیک رایگان

فرقی نمی‌کند به دنبال دارالترجمه ایتالیایی در تبریز باشید یا تهران، در هر صورت، می‌توانید ترجمۀ رسمی کارتان را به دارالترجمه رسمی ۹۷۳ بسپارید! اما چگونه؟ در واقع، ما امکان پیک و پست رایگان را برای شما فراهم کرده ایم.

حتی برای تحویل اصل مدارک و دریافت آن‌ها نیز نیازی به مراجعۀ حضوری نیست، چرا که نمایندۀ ما مدارک را از شما تحویل می‌گیرد و بعد از اتمام ترجمه، آن را به شما تحویل می‌دهد. حتی اگر ساکن تهران یا در محدوده پیک ما نیستید، می‌توانید مدارک‌تان را از طریق پست برای ما ارسال کنید. پس از اتمام ترجمه، ما نیز آن‌ها را برای‌تان پست خواهیم کرد.

دریافت مهر قوه قضاییه و امور خارجه

۹۷۳ کار اخذ تاییدیه دادگستری و امور خارجه را نیز برای شما انجام خواهد داد. اگر نیاز به تاییدات دادگستری و امور خارجه دارید، اما به هر دلیلی، نمی‌توانید خودتان برای دریافت تاییدیه امورخارجه و دادگستری اقدام کنید، می‌توانید این کار را با خیال راحت به ما بسپارید.

دریافت مهر نوتاری

علاوه بر این، اگر مدارک‌تان نیاز به مهر نوتاری پابلیک داشته باشد، آن را نیز برای شما دریافت می‌کنیم.

 

بررسی ترجمه پیش از پرینت نهایی

ما فرصتی را در اختیارتان قرار می‌دهیم تا پیش از تاییدات نهایی، وقتی هنوز کار از کار نگذشته، از درستی ترجمه مدارک‌تان اطمینان حاصل کنید. در واقع، پیش از پرینت نهایی، فایل اسکن ترجمه مدارک را برای شما ارسال می‌کنیم تا خودتان نیز آن را بررسی و تایید کنید. پس از تایید شما، پرینت نهایی را انجام می‌دهیم.

هزینۀ ترجمه رسمی ایتالیایی

نرخ ترجمه رسمی ایتالیایی، مانند ترجمه رسمی انگلیسی، بر اساس مصوبۀ ابلاغی ادارۀ امور مترجمان تعیین می‌شود.

برای آگاهی از نرخ ترجمه رسمی سال 1400، می‌توانید سری به صفحه قیمت دارالترجمه بزنید.

 

این مدارک را با خود به دارالترجمه ببرید:

 • اصل مدرک تحصیلی
 • گذرنامه
 • کارت ملی

چرا دارالترجمه ۹۷۳؟

و اما چرا دارالترجمه رسمی ۹۷۳؟ در واقع، ترجمۀ دقیق و صحیحی را از مدارک شما ارائه می‌دهد و علاوه بر آن، خدمات دیگری را نیز در اختیارتان قرار می‌دهد تا پیمودن مسیر ترجمه رسمی مدارک تحصیلی برای‌تان آسان شود.

 • کار را به موقع به شما تحویل می‌هیم.
 • ترجمه‌ای دقیق و باکیفیت را به شما تحویل می‌دهیم.
 • خدمات ترجمه رسمی را به صورت آنلاین ارائه می‌دهیم.
 • وقتی کارتان را به ما می‌سپارید، در جریان تک تک مراحل انجام ترجمه و اخذ تاییدات قرار خواهید گرفت.
 • پیش از تایید نهایی، فایل ترجمه‌شده مدارک را به شما می‌سپاریم و پس از آن‌که خودتان درستی آن‌ها را تایید کردید، کارها و تاییدات نهایی نیز صورت خواهند گرفت.
 •  قیمت خدمات ترجمه رسمی براساس تعرفه خدمات ترجمه رسمی محاسبه می‌شود و ما هزینه‌ای اضافه از شما طلب نمی‌کنیم.
 • مدارک را با پیک و پست رایگان به شما تحویل می‌دهیم.
 • در صورت لزوم، تاییدیه قوه قضایی و امور خارجه را برای‌تان اخذ می‌کنیم.
 • در صورت لزوم، مهر نوتاری را نیز برای‌تان می‌گیریم.

علاوه بر این‌ها، هر گونه سوالی در مورد ترجمه رسمی ایتالیایی دارید، می‌توانید با کارشناسان مجرب ما در تماس باشید و مشاوره‌های لازم را دریافت کنید.

چگونه ترجمه رسمی ایتالیایی را در سایت دارالترجمه ثبت کنیم؟

برای ثبت سفارش ترجمۀ رسمی ایتالیایی، می‌توانید به وب‌سایت ما مراجعه کنید. همچنین دارالترجمه ۹۷۳ دارای: دارالترجمه اسپانیایی، دارالترجمه فرانسه، دارالترجمه روسی، دارالترجمه عربی، دارالترجمه آلمانی و دارالترجمه ترکی

هر گونه سوالی در مورد ترجمه رسمی ایتالیایی، دارالترجمه رسمی ایتالیایی و نحوۀ ثبت مدارک در دارالترجمه داشتید، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن تماس ۰۹۱۲۷۰۷۹۷۱۰

سوالات متداول

1. آیا دارالترجمه رسمی ایتالیایی ۹۷۳ مورد تایید سفارت است؟

بله! اگر به دنبال دارالترجمه رسمی ایتالیایی مورد تایید سفارت ایتالیا هستید، باید بدانید که همه مترجمین رسمی زبان ایتالیایی مورد تایید قوه قضاییه ایران مورد تایید سفارت ایتالیا در ایران نیز هستند. از این رو، می‌توانید هر گونه ترجمه رسمی زبان ایتالیایی تان را به آن‌ها بسپارید.

یکی از راه های ارتباطی انسانها با همدیگر، زبان می باشد. امروزه روابط انسان ها نسبت به قبل خیلی گسترده تر شده است. انسانها برای رفع نیازهایشان، مجبور می شوند با افراد مختلفی از گوشه و کنار دنیا ارتباط برقرار کنند. 

گاهی برای ارائه ی مدارک و اسناد یا استفاده از منابع، به ترجمه نیاز پیدا می کنیم، در واقع ترجمه به عنوان پل ارتباطی میان دو زبان عمل می کند. دارالترجمه، به دفاتر یا موسسه هایی می گویند که وظیفه آنها ترجمه متون از زبانی به زبان دیگر می باشند. 

در دارالترجمه ها انواع خدمات مربوط به ترجمه انجام می شوند. دارالترجمه ها به دو نوع رسمی و غیررسمی تقسیم می شوند. ما را همراهی کنید تا شما را با یکی از بهترین دارالترجمه های رسمی آشنا کنیم.

ترجمه رسمی

دارالترجمه رسمی به دفاتری می گویند که ترجمه اوراق و متون معتبر، در سطح بین المللی را انجام می دهند. این نوع دارالترجمه ها معمولا با نهاد های رسمی و وزارتخانه ها همکاری می کنند. یکی از بهترین دارالترجمه های رسمی کشور، دارالترجمه رسمی 973 می باشد.

دارالترجمه انگلیسی

یکی از زبان های اساسی، زبان انگلیسی می باشد و زبان بین المللی می باشد. امروزه برای سفر، روابط تجاری، روابط سیاسی و خدمات ویزا و… نیاز به دارالترجمه انگلیسی پیدا می کنیم. خدمات ترجمه انگلیسی در این سال های اخیر، به دلایل روابط کاری، روابط سیاسی و تحصیل و… خیلی افزایش یافته است.

دارالترجمه ایتالیایی

امروزه اولین قدم در جهت انجام فرآیند های حقوقی خارج از کشور، به زبان آن کشور نیاز پیدا می کنیم. یکی از زبان های رسمی دنیا، ایتالیایی می باشد. 

امروزه بنا به دلایل مهاجرت، اخذ پذیرش تحصیلی، سرمایه گذاری و تجارت و… به دارالترجمه ایتالیایی نیاز پیدا می کنیم. 

اگر بخواهیم مدارک و اسناد در سفارت کشور ایتالیا اعتبار داشته باشند، به یک ترجمه ی رسمی ایتالیایی و تاییدات وزارت امور خارجه یا قوه قضائیه نیاز داریم. باید این کارها را به یک دارالترجمه رسمی ایتالیایی سپرد.

انواعی از خدمات ارائه شده در دارالترجمه ایتالیایی 973 عبارت اند از:

 • ترجمه اوراق و اسناد اداری
 • ترجمه رسمی پروانه کسب
 • ترجمه اسناد و گواهی دانشگاهی
 • ترجمه اسناد طلاق و ازدواج
 • ترجمه انواع وکالت نامه ها و اسناد ملکی
 • اسناد اشتغال در مراکز دولتی یا شرکت های خصوصی
 • مترجم برای برگزاری جلسات
 • ترجمه گواهی های تحصیلی
 • ترجمه مدارک پزشکی
 • دریافت تاییدیه سفارت
 • گرفتن تاییدیه وزارت خارجه
 • گرفتن تاییدیه قوه قضائیه
 • دریافت تاییدیه بقیه وزارت های مربوطه
 • ترجمه اوراق دادگستری ها

جهت استفاده از  خدمات دارالترجمه ایتالیایی 973، نیاز به مراجعه حضوری ندارید، میتوانید اسناد را به صورت آنلاین یا از طریق پست بفرستید و از هر نقطه ی جهان، می توانید با ما ارتباط برقرار کنید. 

هزینه ی این خدمات با توجه نرخ نامه رسمی کانون مترجمین تعیین می شود و هزینه ی این خدمات بسیار مناسب می باشد. همچنین تمام کارشناسان، سعی و تلاش خود را می کنند که در کمترین زمان ممکن، کارهای شما را انجام دهند.

در دارالترجمه رسمی 973، انواع خدمات مربوط به ترجمه ایتالیایی و انگلیسی انجام می شود. برای بهره گیری از خدمات ترجمه با بالاترین کیفیت به وبسایت ما به نشانی tehran973.com مراجعه کنید.

ایتالیایی در کدام کشورها زبان رسمی است؟

ایتالیایی یکی از زبان های کهن قاره اروپاست و از نظر وسعت استفاده در ادبیات و مراجع علمی یکی از چند زبان مطرح در دنیای کنونی محسوب می شود. ادبیات ایتالیا همانند سایر هنرهای این کشور توانسته است مرزها را شکسته و تقریبا در تمام کشورهای جهان نویسنده های ایتالیایی شناخته شده هستند. این زبان یکی از زبان های رومی تبار و جزو شاخه زبان های هند و اروپایی محسوب می شود. این زبان نزدیکترین زبان به زبان کهن لاتین است و زیبایی آوایی آن باعث می شود که شعرنویسی با این زبان زیباتر و راحتتر شود. اما آیا می دانید که زبان ایتالیایی در چند کشور جهان به عنوان زبان رسمی استفاده می شود؟

 

سرزمین چکمه‌ای، ایتالیا

طبیعی است که در کشور ایتالیا، زبان رسمی و زبان اصلی مورد استفاده زبان ایتالیایی باشد. ایتالیایی زبان اول ساکنین این کشور است و طبیعی است که مکاتبات رسمی در ایتالیا به زبان ایتالیایی صورت گیرد. در واقع پس از وحدت این کشور و شکل گیری ایتالیای امروزی این زبان نیز بر اساس یکی از گویش های غالب این سرزمین به نام گویش توسکانی که گویش رایج در فلورانس و چند شهر دیگر بود، شکل رسمی به خود گرفت. هم اکنون بیشتر از 60 میلیون نفر در ایتالیا به این زبان صحبت می کنند.

 

واتیکان در قلب ایتالیا

واتیکان کوچکترین کشور دنیاست که در مرکز شهر رم در کشور ایتالیا به عنوان یک کشور مستقل به رهبریت پاپ، شناخته شده است. این کشور در بیشتر زمینه ها مستقل از ایتالیا رفتار می کند اما زبان رسمی این کشور مذهبی ایتالیایی است. این زبان در کنار زبان لاتین که زبان رسمی مذهبی کاتولیک هاست، در کشور واتیکان مورد استفاده قرار گرفته است.

کشور چند زبانه سوئیس

شاید برایتان جالب باشد که بدانید، کشور 8 میلیون نفری سوئیس 4 زبان رسمی دارد و شما در ادارات این کشور می توانید زبان ایتالیایی را نیز به عنوان یکی از زبان های رسمی این کشور در کنار زبان های آلمانی، فرانسوی و رومانش مورد استفاده قرار دهید. ایتالیایی تبارهای سوئیس کمتر از 10 درصد جمعیت این کشور ثروتمند را به خود اختصاص داده اند اما زبان و ادبیات ایتالیایی در این کشور طرفدار زیادی دارد.

 

سان مارینو در جنوب اروپا

جمهوری سان مارینو یکی از کشورهای بسیار کوچک اروپایی در جنوب این قاره سبز است که ایتالیایی را به عنوان تنها زبان رسمی خود انتخاب کرده و مردم این کشور از این زبان استفاده می کنند. این کشور در گسترش زبان ایتالیایی نقش زیادی داشته است چون تعداد گردشگرانی که هر ساله به این کشور مسافرت می کنند، بیشتر از تعداد جمعیت سان مارینو است.

 

زبان کاری و اداری سازمان ها و کشورها

علاوه بر زبان رسمی 4 کشور، زبان ایتالیایی زبان رسمی سازمان امنیت و همکاری اروپا و یکی از زبان های کاری شورای اروپاست. همچنین در بخش ایستریای اسلوونی و شهر استریای کروواسی نیز به عنوان زبان اصلی و کاری ادارات مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این این زبان در بیشتر کشورهای اروپایی، مستعمرات سابق و کشور آمریکا و کانادا نیز گویشور دارد.
بر همین اساس نیاز به دارالترجمه ایتالیایی بیشتر از اغلب زبان ها احساس می شود. به خصوص اینکه شما قصد مسافرت، اقامت، اشتغال و یا تحصیل در 4 کشور اشاره شده و کشورهایی داشته باشید که ایتالیایی را نیز به عنوان زبان اداری و گویشی مورد استفاده قرار می دهند.