گرفتن ویزای تحصیلی ایتالیایی برای ادامه تحصیل یکی از بهترین فرصت‌هایی است که هر دانشجویی باید مدارک خود را در یک دارالترجمه ایتالیایی معتبر برای داشتن آینده ای بهتر و تضمین شده باید به آن فکر کند که در بین کشورهای اروپایی جایگاه بسیار خوبی دارد.

اما قبل از اینکه به کلیه مسائل پیرامون اخذ ویزای تحصیلی ایتالیا بپردازیم ابتدا توضیح می دهیم که چرا باید در این کشور تحصیل کنید:

 

ایتالیا دارالترجمه ایتالیایی انگلیسی ۹۷۳

دارالترجمه ایتالیایی معتبر

اخذ ویزای تحصیلی در اکثر موارد بدون نیاز به ارائه مدرک زبان ایتالیایی است و این به معنای این است که تنها مدرک زبان انگلیسی کافیست چرا که اکثر رشته ها به زبان انگلیسی تدریس می گردند.

اکنون که دلایل انتخاب این کشور اروپایی جهت ادامه تحصیل آشنا شدید، به سراغ پروسه اخذ ویزای تحصیلی ایتالیا خواهیم پرداخت تا دقیقا بدانید که برای انجام این پروسه چه مسیری باید طی شود و به چه مدارکی نیاز دارید.

ترجمه رسمی به ایتالیایی
مهمترین مرحله در روند اعزام دانشجو به ایتالیا، دریافت ویزای تحصیلی ایتالیا در تهران است. البته سفارت ایتالیا در ایران از لحاظ سهولت صدور ویزای تحصیلی از بهترین سفارت‌ها در ایران است.

عدم سختگیری در مرحله مصاحبه، رزرو وقت در نزدیک ترین تایم (یکماه بعد از اقدام به رزرو) و از همه مهمترین بلوکه نکردن پول برای صدور ویزای تحصیلی را می توان از مهمترین خصوصیات سفارت ایتالیا در ایران به حساب آورد.

دانشجویان هنگامی که وقت سفارت را به صورت اینترنتی اخذ کرده و در روز مقرر به سفارت مراجعه می کنند باید مدارکی که در دارالترجمه ایتالیایی معتبر ترجمه کرده اند را همراه خود داشته باشند. مدارک مورد نیاز هنگام مراجعت به سفارت به شرح زیر میباشد:

به عنوان مثال دانشجوی کارشناسی ارشد باید 15000 یورو در حساب سرپرست خود ( یا خود دانشجو ) داشته باشد که البته لازم به ذکر است این مبلغ به نرخ یوروی بانک مرکزی ایران محاسبه خواهد شد نه نرخ آزاد بازار.
5. ترجمه رسمی شناسنامه به ایتالیایی

ترجمه رسمی شناسنامه
مدارک مورد نیاز دانشجویان به تفکیک مقطع و رشته
متقاضیان کارشناسی ارشد:
برای اخذ ویزای تحصیلی نامه رسمی پذیرش از دانشگاه، اصل مدرک و ترجمه رسمی دیپلم و پیش دانشگاهی و ریزنمرات، اصل مدرک و ترجمه لیسانس و ریزنمرات، مدرک زبان، نامه تمکن مالی، ترجمه رسمی شناسنامه

متقاضیان کارشناسی:
نامه رسمی پذیرش یا نامه پذیرش اولیه برای آزمون، اصل مدرک و ترجمه رسمی دیپلم و پیش دانشگاهی و ریزنمرات ، مدرک زبان ، مدرک تمکن مالی ، ترجمه رسمی شناسنامه

نکته: تمامی مدارک ذکر شده میبایست در دارالترجمه رسمی مورد تایید سفارت ایتالیا ترجمه و ممهور به مهر مترجم رسمی قوه قضائیه گردد.
دارالترجمه ایتالیایی رسمی ۹۷۳  خدمات مربوط به ترجمه‌های رسمی ایتالیایی را در کمترین زمان انجام میدهد.

 

تعرفه دارالترجمه ایتالیایی

برای اطلاع از تعرفه لطفا به صغحه تعرفه و یا تماس با ما مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.